obchod

Blondýnka chce televizi

Vložil/a Nepřihlášený uživatel, 26. Červenec 2012 - 14:15

Přijde blondýna do obchodu a řekne: "Chtěla bych tuhle televizi". Prodavač řekne:"Blondýnkám neprodáváme." Blondýnka se obarví na černo a přijde do obchodu a řekne: "Chtěla bych tuhle televizi." Prodavač řekne: "Blondýnkám neprodáváme" "A jak jste poznal, že jsem blondýna?" "Jednoduše, to není televize, ale mikrovlnka."

Blondýna chce kšiltovku.

Vložil/a Nepřihlášený uživatel, 24. Červenec 2012 - 15:10

Přijde blondýna do obchodu a přeje si kšiltovku. Prodavač ji nějaké nabídne, blondýna si je všechny vyzkouší, ale stale opakuje: "Nee, ta se mi nelíbí..., to není ono..., nemáte nějaké jiné...?" Prodavač proto zajde do skladu, přinese blondýně další, ale blondýně se žádná nezdá. "Slečno" povídá jí prodavač "jsme nejlépe vybavený obchod ve městě a jiné druhy kšiltovek se ani nevyrábějí, tak já opravdu nevím co chcete!" "Víte, já bych chtěla takovou tu kšiltovku, no... to musíte znát..., no, takovou tu s tím kšiltem dozadu.

V obchodě, kde prodávají motorky

Vložil/a Nepřihlášený uživatel, 7. Březen 2010 - 1:08

V obchodě, kde prodávají motorky, zazvoní telefon: "Super Moto, mohu vám pomoci?" "Tady krematorium, kolik jste včera prodali těch motorek?" "Osm." "Zatraceně, tak to nám dva ještě někde leží."