Video na Maxzábavě

Náhled videa
15. Březen 2010 - 16:14

Na Olympijských hrách se toho ve skutečnosti děje mnohem více, než vám televizní kamery ukážou! Olympiáda není jen o skvělých výkonech nejlepších sportovců na světě, ale také o vtipných momentech, kdy se kameramanům a fotografům naskytnou opravdu unikátní příležitosti zachytit nevídané.

Komentáře: 1
Náhled videa
14. Březen 2010 - 22:51

Učili vás někdy ve škole, že mezidruhové křížení člověk + zvíře není možné? A jak vysvětlíte křížence psa a člověka v tomhle videu? Psí hlava, lidské ruce a jak se to cpe, panečku!
PS: Kdybyste náhodou při pohledu na video dostali hlad, tak psí granule koupíte prakticky v každém hypermarketu. ;)

Komentáře: 1
Náhled videa
14. Březen 2010 - 20:02

Kdo by odmítnul pomoc staré a nemohoucí paní, která potřebuje přes cestu, ale nedosáhne z vozíčku na semafor. Lidé ve videu se zachovali nejlépe podle svého vědomí a svědomí a bez váhání pomohli. Nedopadli ovšem nejlépe, protože si to na ně pěkně nastražili.

Komentáře: 1
Náhled videa
14. Březen 2010 - 4:15

Sportem ku zdraví, říká se. Ale je to skutečně tak? Mnohé nehody totiž člověka někdy přesvědčují o naprostém opaku.
Třeba jako tato v posilovně. Bench press se ukazuje jako velice nebezpečná záliba. Takovou sportovní nehodu bych teda nikomu ať už při posilování nebo kdykoliv jindy skutečně nepřál.

Komentáře: 0
Náhled videa
12. Březen 2010 - 15:29

Někdy se ve sportu nedaří. A sportovci to řeší různě. Tahle vzpěračka je však ve svém počínání pravděpodobně naprostý unikát. Zvykli jsme si na pokřikující volejbalistky, hýkající tenistky a další perličky, nicméně tohle prostě nemá obdoby. Rozhodně nejzajímavěji si počínající vzpěračka.

Komentáře: 0
Náhled videa
1. Březen 2010 - 22:51

Hokejové bitky v severoamerické NHL se zúčastnil samotný Satan s číslem 81 na dresu! Satan do hry naskočil za hokejový tým Pittsburgh Penguins (známý jako Tučňáci) a hned se začaly dít věci. Na videu uvidíte Satanův pěstní souboj s hráčem týmu Carolina Hurricanes Eavesem.

Komentáře: 0
Náhled videa
27. Únor 2010 - 15:24

Ve videu Nepovedené pokusy uvidíme neuvěřitelné nehody, tvrdé pády, agresivní zvířata, klasiku v podobě vystupování z lodi, skákání na trampolíně, "skvělé" sportovní výkony na kolech i na lyžích, roztomilé děti a opice, legendární a rozhodně nezapomenutelné oslavy narozenin, super skoky do vody a jiné nehody, na které zúčasnění rozhodně nezapomenou. Užijte si podívanou!

Komentáře: 1
Náhled videa
26. Únor 2010 - 17:52

Co ti Japonci ještě nevymyslí. Ujeté soutěže, neuvěřitelné fórky a teď tohle! Nějaká chytrá hlava dala dohromady šílený vtípek. Jak byste se cítili, kdybyste šli sami ulicí a najednou proti vám vyběhl dav lidí? Nebo si představte, že jdete ulicí a najednou všichni kolem padnou k zemi. Překvapení? Je to zvlášní? Šok?

Komentáře: 0
Náhled videa
26. Únor 2010 - 0:02

Lidi, prosím vás. Když už se rozhodnete spáchat sebevraždu, snažte se a udělejte to pořádně! Má to být to poslední, co v životě uděláte, tak ať to stojí za to. Ne, že se budete nožem hodinu pižlat a nic z toho, ne, že koupíte nekvalitní provaz, který se při "oběšování" utrhne, ne, že skočíte z 5 metrů vysokého mostu. Aneb vážné téma pojato nevážně.

Komentáře: 0
Náhled videa
22. Únor 2010 - 22:08

Svět kolem nás si občas připraví skutečně kuriózní situace. Ve fotokompilaci nejkurióznějších nehod uvidíte "špatně zaparkovaný" autobus, utopené letadlo, auto visící z útesů a přesvědčíte se, že ani sledování baseballu není bezpečná aktivita. A více už přímo ve videu...

Komentáře: 0