sport

Sportem ku zdraví!

Vložil/a Nepřihlášený uživatel, 14. Březen 2010 - 4:15

Náhled videa

Sportem ku zdraví, říká se. Ale je to skutečně tak? Mnohé nehody totiž člověka někdy přesvědčují o naprostém opaku.
Třeba jako tato v posilovně. Bench press se ukazuje jako velice nebezpečná záliba. Takovou sportovní nehodu bych teda nikomu ať už při posilování nebo kdykoliv jindy skutečně nepřál.

Nepovedený sportovní výkon

Vložil/a Nepřihlášený uživatel, 12. Březen 2010 - 15:29

Náhled videa

Někdy se ve sportu nedaří. A sportovci to řeší různě. Tahle vzpěračka je však ve svém počínání pravděpodobně naprostý unikát. Zvykli jsme si na pokřikující volejbalistky, hýkající tenistky a další perličky, nicméně tohle prostě nemá obdoby. Rozhodně nejzajímavěji si počínající vzpěračka.

Satan v hokejové bitce

Vložil/a Nepřihlášený uživatel, 1. Březen 2010 - 22:51

Náhled videa

Hokejové bitky v severoamerické NHL se zúčastnil samotný Satan s číslem 81 na dresu! Satan do hry naskočil za hokejový tým Pittsburgh Penguins (známý jako Tučňáci) a hned se začaly dít věci. Na videu uvidíte Satanův pěstní souboj s hráčem týmu Carolina Hurricanes Eavesem.

Kuriózní nehody - fotokompilace

Vložil/a Nepřihlášený uživatel, 22. Únor 2010 - 22:08

Náhled videa

Svět kolem nás si občas připraví skutečně kuriózní situace. Ve fotokompilaci nejkurióznějších nehod uvidíte "špatně zaparkovaný" autobus, utopené letadlo, auto visící z útesů a přesvědčíte se, že ani sledování baseballu není bezpečná aktivita. A více už přímo ve videu...

Srandičky a drsné nehody

Vložil/a Nepřihlášený uživatel, 21. Únor 2010 - 20:57

Náhled videa

Pětihvězdičková kompilace srandiček a drsných nehod ve stylu "sportem ku zdraví". Komické chytání pokáceného stromu, nepovedené sjezdy po skluzavce, skoky do dětského bazénku, triky na kole a další.

Legrace na 100 způsobů

Vložil/a Nepřihlášený uživatel, 19. Únor 2010 - 23:26

Náhled videa

Kompilace těch nejlepších vtipných videí. Uvidíte scény typu "sportem k trvalé invaliditě", borce, kterým machrování nevyšlo, šíleně ujeté sázky, zastavení jedoucího auta vlastním tělem a další klipy.